Adrasan Tekne Turu Fiyatları

19.03.2020
218
Adrasan Tekne Turu Fiyatları

Adrasan’ da deniz sezonunun başlamasıyla birlikte karadaki güzelliklere ara vererek Akdenizin masmavi sularına açılıyoruz. Antalya’nın en uzun koylarından biri olan Adrasan koyundan uzaklaşarak denizin o iyileştirici, dinginleştirici ve huzur dolu kollarına bırakıyoruz kendimizi. Yumuşak deniz dalgalarıyla bir o yana bir bu yana salınarak ilerliyoruz rotamızda.

Adrasan Tekne Turu Fiyatları

Adrasan’dan Akdenize açıldığınızda yerli ve yabancı turistlerin en çok beğendiği ve tercih ettiği iki rota bulunmakta. Bu rotalardan ilki Suluada rotası, ikincisi ise Koylar bölgesi rotasıdır. Tekne turu fiyatları hangi rotayı seçtiğinize bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

Suluada Tekne Turu Ücretleri ve Fiyat Politikası

Yolcularımızın en çok tercih ettiği rota, Türkiye’nin Maldivleri olarak bilinen Suluada Tekne Turudur. Çok cazip ücretlerle kaliteli ve konforlu bir deniz gezisine kim hayır diyebilir? Adrasan’da her sezon için kooperatifimizin belirlemiş olduğu güncel tekne turu fiyatlarını öğrenmek için hemen bizi arayın.

Ramazan Kaptan: +90 506 547 86 51

Koylar Bölgesi Tekne Tur Ücretleri

Her yaz sıcaktan bunalan misafirlerimizi Adrasan kıyılarından alarak Akdenizin o ferah sularıyla buluşturmaktan büyük keyif alıyoruz. Karaoğlan 07 tur teknesi ile Koylar bölgesi olarak bilinen ikinci rotamızda Ceneviz Koyu, Sazak Koyu, Akseki Koyu ve Akvaryum koyu olarakta bilinen Korsan Koyunu ziyaret ediyoruz. Sazak koyu ve Ceneviz koyu başta olmak üzere bu turun güncel fiyatını da yine Kooperatifimizin belirlemiş olduğu liste fiyatı üzerinden ücretlendirilmektedir. Cazip fiyatlarımız ve Ramazan Kaptan farkıyla bu tekne turunu satın alabilirsiniz.

Adrasan Özel Tekne Turu Ücretleri

Akdenizin uçsuz bucaksız sularında kendi rotamı ben belirliyeyim derseniz Özel Tur Seçeneğimiz tam size göre. Özel Tur paketinde isterseniz varolan rotalarımıza teknemize başka yolcu kabul etmeden sadece siz ve yakınlarınızla gidebilir veya rotalarımızın dışındaki Akdeniz’in gezilmesi gereken cazibe noktalarına gidebiliriz.

Suluada ve Koylar bölgesi dışında Adrasan’dan Özel Tur ile gidilebilecek diğer rotalar şunlardır:

 • 5 Adalar Rotası: Özellikle dalış aktivitesi için seçilebilecek en ideal rotalardan biridir.
 • 3 Adalar Rotası: Adrasan’ın doğusunda kalan Tekirova bölgesinde bulunan doğa harikası bir rota
 • Korsan Koyu: Gelidonya fenerini görebileceğiniz ve Akdenizin mavi bayraklı plajlarından Karaöz plajını, papaz koyunu görebilirsiniz.
 • Patara Turu: Antik kent ve Türkiye’ nin en uzun plajlarından biri olan Patara Plajını görebilirsiniz.

Adrasan’ın en büyük kapasiteli gezi ve eğlence teknesi olan Karaoğlan 07 ve usta denizci Ramazan Kaptan ile unutulmaz bir Akdeniz turuna çıkmak istiyorsanız bizi hemen arayın.

Ramazan Kaptan: +90 506 547 86 51

Tekne Tur Ücreti ve Ekstra Ücretler

Suluada turu veya Adrasan Koylar turuna katılmanız halinde ücrete dahil olan ve ekstra ücrete tabi olan ürün ve hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Tekne Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler

 • Saat 10:30-17:00 arasında rotamız boyunca uğradığımız her plaj, koy, ada ve tüm lokasyonlara yapılan girişler.
 • Öğlen Yemeği tur ücretine dahildir. Çoğunlukla Balık (Levrek Izgara) veya Köri Soslu Tavuk Izgara seçenekli, Makarna ve Mevsim Salatadan oluşmaktadır.
 • Meyve Tabağı ve Soğuk Meyve ikramı. Öğlen yemeğinden 1-2 saat sonra Kavun, Karpuz, Üzüm, Portakal, Elma, Kivi ve Ananas çeşitlerinden oluşan meyve ikramıda yine ödemiş olduğunuz tur ücretine dahildir.
 • İkindi Çayı ve Bisküvi. Dönüşe geçmeden önce sınırsız çay, bisküvi ve ikramı tur fiyatına dahildir.
 • Duş, Soyunma Odası, WC ve Lavabo tüm misafirlerimize ücretsiz olarak sunulmaktadır.
 • Ayrıca amatör yüzücülerimizinde denizin tadını doyasıya çıkarabilmeleri için teknemize ait can simidi, şişme yelek ve köpük makarnaları ücretsiz kullanabilirsiniz.

Ekstra Ücrete Tabi Hizmet ve Ürünler

 • Sıcak içecekler: Türk kahvesi, sıcak çikolata ve Nescafe ayrıca ücret ödemeniz gerekir.
 • Soğuk İçecekler: Kola, Ice-Tea, Fanta, Meyve Suları, Sprite Gazoz, Su ve Malt-Enerji içeceklerini teknemizin bar bölümünden çok ekonomik ücretlerle satın alabilirsiniz.
 • Alkollü İçecekler: Bira, Viski, Votka, Rakı ve Kokteyl İçkiler gibi hafif alkollü içkileri teknemizin bar bölümünden satın alabilirsiniz. Karaoğlan 07 tur teknemizde orijinal markalı Alkollü içki çeşitleri ve gerekli satış izinleri bulunmaktadır.

Bebek ve Çocuk Yolcular Ücrete Tabi midir?

Tur teknemizin her türlü bakım ve denetimleri yapıldığından oldukça güvenli bir deniz aracıdır. Üstelik tüm yolcularımız tur süresince HDI Sigorta güvencesi altındadır. Bu nedenle bebek ve çocukların katılımları için uygundur. “Deniz Araçları Yolcu Taşıma Şartnamesi” gereği tüm yolcuların sigorta güvencesine alınması gerekmektedir ve bu nedenle 0-3 yaş arası bebekler hariç diğer minik misafirlerimizden de küçük bir ücret alınmaktadır.

 • 0-3 Yaş Bebekler: Ücretsiz
 • 3-5 Yaş Çocuklar: Yarım Ücret
 • 5 Yaş üzeri Tüm Yolcular: Tam Ücret

Bize Sorun