Adrasan Tur Rehberi

Anasayfa » Adrasan Tur Rehberi

Antalya Kumluca ilçesine bağlı Adrasan, plajıyla olduğu kadar koyları ve adalarıyla da her yıl yerli ve yabancı bir çok ziyaretçiye ev sahipliği yapmaktadır. Antalya – Kumluca karayolu üzerinde batı istikamette giderken Olimpos yol ayrımından sonraki kavşaktan güneye doğru yaklaşık 5 km indiğinizde Adrasan’a ulaşabiliyorsunuz.

Doğa harikası ormanı, bahçeleri ve kumsalıyla Adrasan özellikle aileler için vazgeçilmez tatil merkezidir. Her yıl binlerce yerli ve yabancı turistin yaz tatilinde tercih ettiği Adrasan’da nereler gezilir?

Adrasan’da Gezilecek Yerler

Adrasan’da Yapılabilecek Aktiviteler

Denizin, güneşin ve kumsalın tadını doyasıya çıkarabileceğiniz Adrasan Tatilinde sizleri bir çok aktivite bekliyor. Adrasan’da konakladığınız süre boyunca canınız hiç sıkılmaz. Yapılabilecek aktivite ve organizasyonlardan bazıları:

  • Günlük tekne turları ile denizde gezi organizasyonları.
  • Amatör Tekne balıkçılığı.
  • Profesyonel dalgıçlar için dalış aktiveteleri.
  • Adrasan Koylarında Camping – Kamp aktiviteleri.
  • Likya yolu dağ yürüyüşü aktivitesi.

Adrasan Tekne Kalkış Saatleri

Adrasan’dan Suluada rotası ve Koylar rotasına giden günü birlik yat ve teknelerin kalkış saatleri hergün saat:10:00-10:30 arasındadır.

Özel turların kalkış saatleri hakkında bir planlama yoktur. Günün her saati tur ve organizasyon düzenlenebilmektedir. Rezervasyon ile çalıştıklarından dolayı en az bir gün öncesinden rezervasyon işleminizi yaptırmış olmanız gerekiyor.