tr
entr

Adrasan Özel Tekne Turları ve Aktiviteler

Anasayfa » Adrasan Özel Tekne Turları ve Aktiviteler

Antalya’ nın en uzun koylarından ve mavi bayrak sahibi olan Adrasan’a gelerek bütün bir yılın stresini, yorgunluğunu atabileceğiniz birçok aktivite bulunmakta. Karada, Kumsalda ve Denizde düzenlenen aktiviteler ile harika zamanlar geçireceğinizden hiç şüpheniz olmasın. Siz ayaklarınızı denize doğru şööyle bi uzatın, denizin ve doğanın tadını çıkarmaya başlayın. 🙂

Adrasan’da Deniz Aktiviteleri

İçindekiler

Denizde yapılabilecek en güzel aktivite yüzmek aslında bir çoğumuz için. Hele bir de yüzeceğiniz yer Akdenizin serin ve masmavi suları ise keyfimize diyecek yok. Günlük Tekne Turları ile Suluada ve Koylar Bölgesi (Sazak, Ceneviz, Korsan ve Akseki Koyları) turlarına katılabilmek mümkün. Adrasan açıklarında bulunan plajlar, koylar, falez ve mağaraları sırasıyla geziyoruz.

As of 2019, 60 large and small boats from the Adrasan pier and nearly 100 tour boats as of 2020 sail to the Mediterranean, giving their guests unforgettable moments. These tour boats generally operate on 2 routes. Suluada Route and Bays Route.

Adrasan Özel Tekne Turu Organizasyonları

Bu harika rotaları tercih edebileceğiniz gibi sadece size ve yakınlarınıza özel gezi, aktivite ve organizasyonlarımız da bulunmaktadır. Üstelik deniz organizasyonlarımız gece veya gündüz fark etmeksizin tercihinize göre yapılabiliyor.

Gezi Amaçlı Özel Tekne Turları

Özel Tekne Turlarında Suluada rotası, Koylar Rotası, 5 Adalar Rotası ve serbest rota olmak üzere çok fazla tur seçeneği bulunmaktadır. Bu rotalarda göreceğiniz yerler hakkında kısa bir bilgi vermek gerekirse:

  • Size Özel Suluada Tekne Turu: Maldivler plajı, Miami plajı, Aşk mağarası, Amerikan koyu ve Adrasan Fener koyu.
  • Size Özel Adrasan Koyları Tekne Turu: Akseki koyu, Sazak koyu, Porto Ceneviz koyu ve Korsan koyu.
  • Özel 5 Adalar Tekne Turu: Bu rota yoğun kayalıklardan oluşmaktadır. Genellikle Profesyonel dalış yapanların tercih ettiği bir lokasyondur.

Denizde Bekarlığa Veda Partisi

Evlilik öncesinde gelin ve damat adaylarının yakın arkadaş çevresi ile bekar olarak son bir kez bir araya gelerek doyasıya eğlendikleri parti şeklidir. Sadece bay yada sadece bayan misafirlerin katıldığı Bekarlığa Veda Partisi son yıllarda oldukça yaygın hale gelmiştir.

adrasan günlük tekne organizasyonları.

İşte bu eğlenceli partiyi daha da heyecanlı hale getirerek Ramazan Kaptan liderliğinde tur teknemiz Karaoğlan 07 ile denizde düzenliyoruz. Oldukça rağbet gören özel tekne turu organizasyonlarımızdan biri olan Günübirlik Bekarlığa Veda Partisi Turu hakkında daha detaylı bilgi ve rezervasyon için bizi arayın.

Karaoğlan 07 Tur Teknesi

Hemen Arayın! Ramazan Kaptan İletişim: >> +90 506 547 86 51

Teknede Doğum Günü Partisi

Her insanın yılda bir defa yakınları ve arkadaşlarıyla bir araya gelerek kutladıkları bu özel günü daha da özel hale getirmek ister misiniz? Nasıl bir doğum günü yapsam diye düşünüyorsanız sizin için harika bir önerimiz var.

denizde tekne ile doğum günü partisi

Adrasan iskelesinden Akdeniz’e açılarak yüksek ses müzik , dans ve eğlencenin hiç eksik olmadığı ilginç sürprizlerin hazırlandığı Doğum Gününe Özel Tekne Turu hakkında detaylı bilgi ve rezervasyon için bizimle irtibata geçin.

Karaoğlan 07 Tur Teknesi

Hemen Arayın! Ramazan Kaptan İletişim: >> +90 506 547 86 51

Denizde Unutulmaz Evlilik Teklifi

Evliliğe ilk adım olarak bilinen Evlilik Teklifi için hayatınız boyunca unutulmayacak bir organizasyona ne dersiniz? Adrasan’dan Akdeniz’e açılarak belirlediğiniz rota üzerinde ilerlerken hayatınız olacak kadına unutulmaz bir sürprizle denizde evlilik teklifine kim hayır diyebilir ki? 🙂

Teknede Düğün, Sünnet ve Nişan Merasimi

Evlenerek hayatlarını hafızalardan silinmeyecek bir düğünle birleştirenler, erkekliğe ilk adım adım atan çocuklarımızın Sünnet Düğünleri ve Nişan Merasimleriniz denizde tekne organizasyonu ile yapılabiliyor. Teknede düğün, nişan, kına gecesi veya sünnet düğünü gündüz yapılabildiği gibi serin olduğu için geceleride tercihen yapılabilmektedir.

Denizde Toplantı Organizasyonu

Çalışanlarınızla hem dinlence hemde iş amaçlı düzenleyebileceğiniz harika bir organizasyon şekli. Yada iş görüşmesi için yurtiçinden veya yurt dışından gelen misafirlerinizle tanıtım, toplantı veya sunumlarınız için harika bir organizasyon fikri olacaktır.

Aklınızda bunların dışında bir tur planı varsa bizimle görüşerek hayata geçirebilirsiniz. Hayallerinizi ertelemeyin. Bizimle iletişime geçin.

Karaoğlan 07 Tur Teknesi

Hemen Arayın! Ramazan Kaptan İletişim: >> +90 506 547 86 51